Patarkite

Pradėkite mums tobulėti
2019 m. seminarų ciklo apžvalga 2019 Bir 3

2019 m. seminarų ciklo apžvalga

Mokomojo pobūdžio seminarus įvairiuose Lietuvos miestuose organizuojame jau 7-erius metus ir džiaugiamės kasmet augančiu dalyvių skaičiumi. 

Šiemet seminarų ciklo „Darbų saugos ir aplinkosaugos ateities perspektyvos“ renginiai vyko Biržuose, Vilniuje bei Alytuje. Pranešimus skaitė "DSP Plius", VDI, "Tuvlita", "Ekokonsultacijos" ir "Gjensidige" atstovai, taip pat visuose miestuose dalyvavo bei pranešimus skaitė įvairūs pranešėjai iš užsienio - mūsų partneriai bei prekių tiekėjai.

Patys seminaro metu pristatėme ir pademonstravome didžiausias rinkos naujoves bei technologijas, lyginome praeitį su dabartimi ir kvietėme seminaro dalyvius išbandyti naujausius darbo saugos priemonių sprendimus.

Daugiausiai dėmesio susilaukusi naujovė - tai oro filtravimo sistemos Powercap Infinity ir Powercap Active: vienintelės tokio pobūdžio oro filtravimo sistemos rinkoje, kurių veikimui nereikalingas nei juosmens diržas su filtrais, nei judėjimui trukdanti žarna. Kartu tai - ekologinis ir ekonominis sprendimas įmonėms, padedantis sumažinti taršą bei įmonės kaštus, išleidžiamus vienkartinei kvėpavimo apsaugai - respiratoriams. Esame vieninteliai akredituoti šių oro filtravimo sistemų atstovai Lietuvoje - o tai reiškia, kad savo klientams galime suteikti galimybę šią sistemą išbandyti nemokamai, nuolat atsinaujinti keičiamas sistemos dalis ir žinoma - plačiai pakonsultuoti ir atsakyti į visus rūpimus klausimus, susijusius su sistemos pasirinkimu ir pritaikymu. Visuomet stengiamės, kad šie mokymai kasmet būtų ne tik informatyvūs, bet kartu ir įdomūs kiekvienam seminaro dalyviui, todėl į pristatymą įtraukiame daug vaizdinės medžiagos, filmuotos medžiagos bei mokomųjų žaidimų.

Renginio metu taip pat pristatėme naują projektą "3X daugiau saugumo", rengiamą drauge su "DSP Plius" ilgamečiais partneriais "Tuvlita" ir "Gjensidige". Šio projekto idėja - pasitelkus visų trijų projekto partnerių paslaugas bei prekes sumažinti nelaimingų atsitikimų skaičių darbo vietoje ir tapti saugiausia metų įmone. Plačiau apie projektą galite pasiskaityti ŠIOJE SKRAJUTĖJE.

Biržų seminaras vyko Biržų pilies arsenale kovo 21 d. ir surinko rekordinį dalyvių skaičių - daugiau kaip 180: ši konferencijų salė dar nėra tiek mačiusi! Seminaro svečiai bei pranešėjai iš užsienio - italų kompanija "Giasco" ir jos atstovai Massimo Slaviero bei Alessandro Schenato, pristatę naujausias technologijas bei inovacijas darbo avalynės srityje. 

PERŽIŪRĖTI DAUGIAU SEMINARO AKIMIRKŲ

Vilniaus seminarą organizavome Mykolo Romerio universitete balandžio 11 d. Šiame renginyje susirinko kol kas pats didžiausias dalyvių skaičius - virš 250 darbų saugos bei aplinkosaugos specialistų. Šio seminaro svečias iš užsienio - tai "Dike" atstovas Stefan Doss iš Italijos, pristatęs 40% lengvesnę darbo avalynės liniją su integruota energijos grąžos sistema bei dar niekur nematyta apsaugine nosele, pagaminta iš anglies pluošto. Seminare taip pat svečiavosi "SARA Workwear" atstovai iš Lenkijos, kurie pertraukų metu aktyviai bendravo su seminaro dalyviais bei konsultavo juos rūpimais klausimais.

PERŽIŪRĖTI DAUGIAU SEMINARO AKIMIRKŲ

Alytuje į seminarą gegužės 9 d. susirinko virš 120 žmonių. Šio renginio svečias iš užsienio - JSP įmonės atstovai Jurgita Petkevičiūtė ir Alexandre Guilluy, kurie pas mus atvyko iš Anglijos ir pristatė įvairius naujos kartos sprendimus kvėpavimo, galvos ir akių apsaugai - tame tarpe ir lengviausius pasaulyje akinius bei šalmą. Seminaro metu mus aplankė bei su seminaro dalyviais bendravo Jouni Kaitila iš Portwest kompanijos. 

Džiaugiamės sėkmingu seminarų ciklu, gražiais Jūsų atsiliepimais bei dalinamės keliomis akimirkomis iš seminaro, vykusio Alytuje. Lauksime Jūsų kitąmet! 

PERŽIŪRĖTI DAUGIAU SEMINARO AKIMIRKŲ