Patarkite

Pradėkite mums tobulėti
EVO®VISTA™ Integruoti šalmai 2019 Bir 28

EVO®VISTA™ Integruoti šalmai

Pristatome naujuosius apsauginius šalmus su integruota akių apsauga iš JSP:

EVO®VISTA™ yra naujausios kartos, savo funkcionalumu išsiskiriantis šalmas, kuriam pagaminti pritaikyta speciali Evolution® galvos apsaugos technologija. EVO®VISTAshield™ ir EVO®VISTAlens™ šalmai suteikia pilną 1-os optinės klasės (pačios aukščiausios) akių apsaugą, kurią lengva prisitaikyti, naudoti ir prižiūrėti.

EVO®VISTAshield™:

Nuoroda į e-parduotuvę

Turi pilnai integruotą 1-os optinės klasės veido skydelį ir suteikia A lygio (apsauga nuo stiprios energijos dalelių poveikio 190 m/s) apsaugą net ekstremaliausiose temperatūrose. Atitinka standarto EN166.1.AT reikalavimus.

EVO®VISTAlens™:

Nuoroda į e-parduotuvę

Turi pilnai integruotą 1-os optinės klasės akinius, kuriuos galima dėvėti ant akinių su dioptrijomis ir suteikia apsaugą net ekstremaliausiose temperatūrose. Atitinka standarto EN166.1.FT reikalavimus (apsauga nuo silpnos energijos dalelių poveikio 45 m/s).

AKIŲ APSAUGA:

Tiek EVO®VISTAshield™, tiek EVO®VISTAlens™ modelio akių apsauga atitinka 1-ąją optinę klasę bei turi nerasojančią ir nesibraižančią apsauginę dangą. Ši akių apsauga taip pat suteikia UV apsaugą ir nepraranda savo apsauginių savybių net ekstremaliausiose temperatūrose. 

GALVOS APSAUGA:

Dėka specialios konstrukcijos, skydelis niekaip negali pažeisti dėvinčiojo galvos, net esant priverstiniam, stipriam skydelio sustūmimui atgal į šalmą. Bendra apsauginių elementų koncepcija neleidžia įvykus rikošeto efektui įvairioms dalelėms atsitrenkti į žmogaus galvą

KOMFORTAS:

Viena iš naujausių technologijų – tai itin komfortiška Evolution® 3D Adjustment™ 6 taškų tvirtinimo dirželių sistema iš teryleno (itin universalus poliesterio darinys, neteplus, lengvai valomas, tvirtas, patikimas, dažnai naudojamas ir kuprinių dirželiams gaminti). Šalmo apimtis reguliuojama specialiu patentuotu  Revolution® ratuku – tai užtikrina greitą ir patogų šalmo prisitaikymą prie galvos apimties. Su ypatinga Chamlon™ prakaitą sugeriančia juostele iš egiptietiškos medvilnės, padengtos kvėpuojančiu poliuretano sluoksniu. Juostelė užtikrina maksimalų prakaito sugėrimą ir išgarinimą, jos PH neutralus, dermatologiškai išbandytas, todėl nedirgina odos. Šalmas puikiai priglunda ir tvirtai laikosi ant galvos dėl specialios 3D tvirtinimo taškų išdėliojimo sistemos. Pasirinktinai gali būti su ventiliacijos angomis, kurios sumažina šalmo viduje esančią temperatūrą 2 – 3 oC.  

PUIKUS PRISITAIKYMAS IR PATIKIMA VEIDO APSAUGA:

EVO®VISTAshield™ akių ir veido apsauga suteikia puikų panoraminį vaizdą ir palieka pakankamai erdvės tam, kad po apsauga žmogus galėtų papildomai dėvėti savo akinius su dioptrijomis. EVO®VISTAshield™ buvo sukurtas taip, kad maksimaliai dengtų veidą, tačiau kartu būtų ir kompaktiškas bei suteiktų galimybę dirbti komfortiškai

PUIKUS PRIGLUDIMAS:

EVO®VISTAlens™ akių apsauga suteikia puikų panoraminį vaizdą ir palieka pakankamai erdvės tam, kad po apsauga žmogus galėtų papildomai dėvėti savo akinius su dioptrijomis. TPR (termoplastinė guma) leidžia akiniams tobulai priglusti prie veido ir suteikia komforto pojūtį dirbant.

AKINIŲ SU DIOPTRIJOMIS APSAUGA:

EVO®VISTAshield™ ir EVO®VISTAlens™ suteikia galimybę patogiai dėvėti individualios regėjimą koreguojančius akinius su dioptrijomis po akių apsauga. Tai - ne tik papildomas komfortas, bet kartu ir asmeninių akinių apsaugojimas.

SUDERINAMUMAS SU KITOMIS APSAUGOS PRIEMONĖMIS:

EVO®VISTAshield™ ir EVO®VISTAlens™ integruoti šalmai sukurti taip, kad būtų kuo geriau ir patogiau suderinami su kitomis apsaugos priemonėmis: JSP kvėpavimo apsauga, tokia kaip Force™8 PressToCheck™ ir Sonis® - prie šalmo tvirtinamos ausinės. 

CR2 PAPILDOMAS MATOMUMAS (iki 50 m):

CR2 yra didelio intensyvumo šviesą atspindintis šalmo lipdukų rinkinys, suteikiantis maždaug 60% didesnį matomumą, nei standartiniai šviesą atspindintys darbo drabužiai. šį lipdukų rinkinį galima įsigyti pasirinktinai.