Patarkite

Pradėkite mums tobulėti
Korona virusas – priemonės, padėsiančios apsisaugoti 2020 Vas 7

Korona virusas – priemonės, padėsiančios apsisaugoti

Korona virusas – šiandienos aktualiausia tema, kurią aptarinėja visas pasaulis. Šis virusas, tai klastinga bei sparčiai plintanti liga. Dažniausiai koronavirusai nėra itin pavojingi, gali sukelti nesunkias, kartais simptomų nesukeliančias infekcijas. Tačiau žmogui gali pasireikšti ir sunkesnės šio viruso formos - kvėpavimo takų infekcijos. Labiausiai gąsdinantis faktas yra tai, jog šis virusas yra perduodamas oru, artimai kontaktuojant su užsikrėtusiu asmeniu, pavyzdžiui, namų ar darbo aplinkoje, gydymo įstaigoje. Pasaulio sveikatos organizacija 2020 m. sausio 30 d. paskelbė pasaulinę ekstremalią situaciją koronaviruso 2019-nCoV atžvilgiu.

Korona viruso plitimo statistika

SIMPTOMAI, KURIE PASIREIŠKIA SUSIRGUS:

Užsikrėtus šiuo klastingu virusu juntami panašūs į gripą simptomai: žmogus karščiuoja, pasireiškia kosulys, apsunksta kvėpavimas, maudžia raumenis, gali sutrikti orientacija, skaudėti galvą, gerklę ir pan. Tad yra didelė tikimybė apsigauti ir nesiimti tinkamų apsaugos priemonių bei neskirti dėmesio tinkamam gydymo procesui. Sunkesnės koronaviruso formos gali sukelti plaučių uždegimą, inkstų nepakankamumą ar net mirtį.

KAIP SAUGOTIS NUO KORONAVIRUSO?

PRIEMONĖS, KURIOS PADĖS APSISAUGOTI:

Apart to, jog yra numatyti apsaugos standartai, kurių būtina laikytis, kad neužsikrėsti šiuo virusu, visgi, yra papildomi būdai, norint jo išvengti. Kadangi koronavirusas plinta oru, būtina saugoti savo kvėpavimo takus. Tokiu atveju, siūloma dėvėti vienkartinius respiratorius, geriausiai apsaugai nuo šio viruso puikiai tiks 2 arba 3 klasės respiratoriai be vožtuvo.

Respiratorių tiekimo galimybes sekite čia: http://darbosaugospriemones.lt/162-respiratoriai