Patarkite

Pradėkite mums tobulėti
Apie mus

UAB "DSP Plius" - jau 11 metų sėkmingai vykdo veiklą. Yra greitai auganti, inovatyvi, viena iš darbo saugos priemonių (darbo drabužiai, batai, pirštinės, šalmai, gesintuvai ir t.t.) lyderių Lietuvoje.

Esame verslo žinių pripažinti, nuolat augantys darbų saugos lyderiai Lietuvoje. Kartu esame vieninteliai itališkų DIKE batų ir oficialūs 3M atstovai Lietuvoje. Esame išskirtinai lankstūs ir operatyvūs - pas mus rasite prekių iš daugybės skirtingų pasaulio šalių, todėl tikrai išsirinksite. Nuo konkurentų skiriamės savo lojalumu ir maksimaliu atsidavimu klientui - vadybininkai patys lankosi pas klientus, pristato prekes ir apmoko, kaip jomis naudotis, supažindina su karščiausiomis naujienomis.

UAB "DSP Plius" klientui skiriamas maksimalus dėmesys, o lojalūs klientai visuomet vertinami, todėl galime pasidžiaugti plačiu klientų ratu, kuriame gausu žinomų vardų ir kurie drąsiai mus rekomenduoja savo draugams bei verslo partneriams.

Mūsų svarbiausias uždavinys - išsiaiškinti kliento poreikius, darbo aplinkos veiksnius ir padėti jam pasirinkti tinkamiausią produktą, kurį jis dėvės su didžiausiu malonumu. Stilius, komfortas ir saugus darbas šiuolaikinėje darbo aplinkoje - neatsiejami!