Patarkite
Apsauginės ausinės prie šalmo

Apsauginės ausinės prie šalmo

59,29 €kaina su PVM
49,00 €kaina be PVM
vnt.

Pristatymas: 2 - 3 sav.

Naujas dizaino, komforto ir apsaugos standartas bei inovatyvios triukšmo slopinimo technologijos! 3M Peltor X3 ausinės  - tai pirmasis naujųjų apsauginių ausinių modelis, kuriame yra naujai sukurtas tarpiklis, pagerinantis triukšmo slopinimą, nenaudojant dvigubo kaušelio. Dėl to atrisanda daugiau vietos kaušelio viduje, suteikiamas didesnis komfortas ir malonesnis dėvėjimas ilgą laiką, sumažinamas karščio ir drėgmės kaupimasis. Peltor X3 ausinių ypatybės: didelio triukšmo slopinimas net ir su viengubu kaušeliu - SNR = 25dB; itin lengvos ir siauro profilio, palyginus su panašaus lygio produktais; paprasta spalvinė koduotė: raudona spalva nurodo produktus, kurie apsaugo nuo aukšto lygio triukšmo. Itin lengvos ausinės (svoris = apie 245g), todėl dėvintysis nejaučia nuovargio, dirbdamas su ausinėmis visą darbo dieną. Integruotas dizainas - didesnis tvirtumas! Elektriškai izoliuotas, itin lengvai reguliuojamas dvigubas galvos lankelis, kuris užtikrina gerą prigludimą ir balansą. Ausinės suderinamos su 3M apsauginiais akiniai ir respiratoriais.
3M Peltor X3 apsauginės ausinės skirtos apsaugai nuo triukšmo, esančio miško pramonėje, oro uostose, sunkiojoje pramonėje ir panašiose srityse.
Galimi keli ausinių variantai: ausinės su lankeliu (Peltor X3A) ; tvirtinamos prie šalmo (Peltor X3P3E). Gamintojas 3M. Tik pagal užsakymą. 

Dėl tikslių prekių kiekių ir dydžių, esančių sandėlyje, prašome teirautis įmonės vadybininko arba bendruoju telefonu +370 652 97727

Atsisiųsti PDF
Pristatymas 2 - 3 sav.

Panašios prekės

 • Ausinės OSY

  8,47 € kaina su PVM
  7,00 € kaina be PVM
 • Apsauginės ausinės Optime III

  48,40 € kaina su PVM
  40,00 € kaina be PVM
 • Apsauginės ausinės 3M Peltor X3A

  59,29 € kaina su PVM
  49,00 € kaina be PVM
 • Apsauginės ausinės 3M Peltor X2A

  52,03 € kaina su PVM
  43,00 € kaina be PVM

Peržiūrėta

 • Apsauginės ausinės prie šalmo 3M Peltor X3P3E

  59,29 € kaina su PVM
  49,00 € kaina be PVM