Patarkite

Pradėkite mums tobulėti
Registracija į 2020 m. seminarus

Kviečiame registruotis į 2020-ųjų metų seminarus! 

• Šiauliuose 2020 10 08

• Vilniuje 2020 ruduo - data bus tikslinama

• Klaipėdoje 2020 m. ruduo - data bus tikslinama

• Biržuose 2020 m. ruduo - data bus tikslinama

Dėl renginių prašome teirautis el. paštu info@dspplius.lt

Platesne informacija apie renginius bei jų turinį pasidalinisme greitu metu.

RENGINIO PROGRAMA (dalinamės Biržų seminaro programa, kituose miestuose keisis tik užsienio pranešėjas. Artėjant renginių datoms, dalinsimės platesne informacija, o užsiregistravusius dalyvius informuosime asmeniškai elektroniniu paštu)

Seminaras skirtas organizatorių ir partnerių klientams, ilgamečiams įvairių bendrų projektų partneriams/dalyviams, bet ne konkurentams, atsiprašome už nepatogumus.

Registruodamiesi pateikiate savo asmens duomenis duomenų bendravaldytojams UAB „DSP Plius“, UAB „Tuvlita“, UAB „Ekokonsultacijos“ ir Lietuvos Respublikos Valstybinei darbo inspekcijai, kurie tvarkys Jūsų pateiktus asmens duomenis registracijos į renginį ir renginio administravimo tikslu (siekdami įvykdyti sutartį dėl dalyvavimo renginyje). Asmens duomenys bus tvarkomi iki renginio pabaigos, vėliau sunaikinami. Kontaktinis duomenų valdytojas – UAB „DSP Plius“, kodas 300636318, adresas Kalvarijų g. 124, Vilnius, el. paštas info@dspplius.lt. Jūs turite teisę susipažinti su asmens duomenimis, prašyti ištaisyti netikslius, ištrinti neteisėtai tvarkomus duomenis arba apriboti jų tvarkymą, teisę nesutikti su duomenų tvarkymu, kai jis vykdomas teisėto intereso pagrindu, teisę į duomenų perkeliamumą bei teisę paduoti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai. Informuojame, kad renginys bus fotografuojamas, o jo nuotraukos naudojamos marketingo tikslais (publikuojamos socialiniuose tinkluose ir kitose medijose). Jei nepageidaujate būti fotografuojami, nesiregistruokite į renginį arba renginio metu informuokite apie tai fotografą.