Patarkite

DSP Plius renginių akimirkos

DSP Plius ir Tuvlita Konsultavimo tarnyba seminaras Online būdu 2021 m. Gegužės mėn. 19 d. 15.00 val. Saugūs įrenginiai + inovatyvios AAP = saugūs darbuotojai!

2021 m. gegužės mėn. 19 d. 15.00 val. UAB "DSP Plius" ir Lietuvos ir Vokietijos UAB "TUVLITA" Konsultavimo tarnyba kviečia į mini seminarą  Saugūs įrenginiai + inovatyvios AAP = saugūs darbuotojai!

Programa:

1 dalis: Inovatyvios AAP. Kaip tinkamas jų panaudojimas gali Jums išgelbėti gyvybę. Pranešėjai: UAB DSP Plius direktorė Irma Spudienė, vyr. vadybininkas Modestas Zenkevičius

2 dalis: Saugūs įrenginiai: seni, nauji ir modernizuoti. Esminės praktinės įžvalgos, kurios padės išvengti klaidų. Pranešėjas: Raimedas Burba, TUVLITA Konsultavimo padalinio direktorius

Seminare pristatysime Inovatyvias AAP bei kitas šio laikotarpio naujoves, pasidalinsime patarimais dėl saugių naujų įrenginių įsigijimo ir jau esamų saugos lygio pagerinimo. Atsakysime į Jūsų rūpimus klausimus.

 

*********************************************************************************************

* Seminaro trukmė apie 1 val., 1 dalis iki 20 min., 2 dalis iki 30 min., likęs laikas +- 10 min.  jūsų klausimams, problemų sprendimui, patirčių pasidalinimui.

* Seminaras skirtas įmonės DSP Plius ir Tuvlita konsultavimo tarnyba klientams, verslo partneriams.

* Būtina registracija iki 2021 05 18 dienos 15.00 val. Prieš susitikimą atsiųsime Microsoft Teams prisijungimo nuorodą.

* Renginyje gali būti fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

 

Registruodamiesi pateikiate savo asmens duomenis duomenų bendravaldytojams UAB „DSP Plius“ ir Lietuvos ir Vokietijos UAB "TUVLITA", kurie tvarkys Jūsų pateiktus asmens duomenis registracijos į renginį ir renginio administravimo tikslu (siekdami įvykdyti sutartį dėl dalyvavimo renginyje). Asmens duomenys bus tvarkomi iki renginio pabaigos, vėliau sunaikinami. Kontaktinis duomenų valdytojas – UAB „DSP Plius“, kodas 300636318, adresas Kalvarijų g. 124, Vilnius, el. paštas info@dspplius.lt. Jūs turite teisę susipažinti su asmens duomenimis, prašyti ištaisyti netikslius, ištrinti neteisėtai tvarkomus duomenis arba apriboti jų tvarkymą, teisę nesutikti su duomenų tvarkymu, kai jis vykdomas teisėto intereso pagrindu, teisę į duomenų perkeliamumą bei teisę paduoti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Registracija: https://apklausa.lt/f/dsp-plius-ir-tuvlita-konsultavimo-tarnyba-seminaras-online-budu-2021-m-geguz-n8r29gv/answers/new.fullpage

********************************************************************************************************************************
Buvusio renginio akimirkos

Norime padėkoti, kad dalyvavote Kovo 10 d. mūsų organizuotame seminare "Pasakyk, koks tavo Respiratorius, ir aš pasakysiu, kas tave apgavo!".

 

Ačiū Valstybinių įstaigų: Valstybinės darbo inspekcijos, Vartotojų teisių, Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros tarnybos,

Sveikatos apsaugos ministerijos atstovams už atsakymus į klausimus, bei visiems mūsų svečiams už dalyvavimą šiame Seminare.

 

Ačiū Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai už pagalbą organizuojant šį renginį, už renginio sklaidą.

Taip pat džiaugiamės ir norime padėkoti žiniasklaidos atstovams, kurie dalyvavo mūsų renginyje ir padeda skleisti žinią visuomenei apie susiklosčiusią situaciją Lietuvoje.

Žurnalistai padėjo plačiau paanalizuoti situaciją, padarė papildomus tyrimus, apklausė Muitinės darbuotojus bei kitus asmenis.

Praėjusią savaitę aš taip pat iš naujo pakartojau Vaistinių tyrimą…, vis dar 80 proc. vaistinių radau tuos pačius Respiratorius…kuo jie prekiavo Lapkričio mėnesį…

Kaip ir kalbėjome seminaro metu, nėra uždrausta pardavinėti bet kokias prekes, svarbu jei jos nesertifikuotos - pavadinti tinkamais pavadinimais, pvz. “popierinis dangalas”, “neatitinka ES standartų” ir pan.

Tačiau pardavinėti su padirbtais sertifikatais, tai jau yra nusikaltimas! Tad tik valdžios, visuomenės bei žiniasklaidos sklaidos pagalba galime pakeisti situaciją Lietuvoje ir pažaboti nusikalstamumą!

 

Dalinamės straipsniais spaudoje:

 

https://www.lrt.lt/naujienos/mokslas-ir-it/11/1362376/net-80-proc-respiratoriu-lietuvos-rinkoje-gali-buti-butaforiniai-kaip-isigyti-tinkama-apsauga-suteikianti-gamini

 

https://www.delfi.lt/plius/pasaulis/lietuvoje-bresta-dar-vienas-skandalas-kone-80-proc-parduodamu-respiratoriu-neaiskios-kilmes.d?id=86708263

 

Seminaro akimirkas galite pamatyti čia:

https://www.facebook.com/darbosaugospriemones/posts/3656074104521036

 

Mums labai svarbu sužinoti ar patiko mūsų seminaras, todėl prašome užpildyti labai trumpą apklausą:

https://apklausa.lt/f/dsp-plius-seminaro-apklausa-h9ceh53/answers/new.fullpage

 

Pridedame ir nuorodą kaip Pasitikrinti respiratorių sertifikatus išdavusių oficialių Notifikuotų įmonių sąrašą:
https://ec.europa.eu/growth/tools-databases/nando/index.cfm?fuseaction=directive.notifiedbody&dir_id=155501

 

Norite panašaus seminaro savo įmonės darbuotojams, mielai kreipkitės ir susitarsime dėl laiko!

Apie mūsų renginius galite sužinoti informaciją Facebooke, kviečiame pamėgti mūsų puslapį ir sekti visas naujienas čia:

https://www.facebook.com/darbosaugospriemones

Keletas akimirkų iš seminaro: