Patarkite

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR APLINKOSAUGOS KONFERENCIJA 2024

REGISTRACIJA Į KONFERENCIJĄ

Kviečiame į konferenciją 2024 05 22 (trečiadienis) 10.00 val.

 
DARBUOTOJŲ SAUGOS IR APLINKOSAUGOS KONFERENCIJA 2024
INOVACIJOS | TVARUMAS | SVEIKATA
VIETA: SMK Aukštoji mokykla, Kalvarijų 137E, Vilnius + Transliacija gyvai internetu
Konferencijos pagrindiniai organizatoriai UAB „DSP Plius“ ir UAB „Tuvlita“. Tai jau 12 metus organizuojama išskirtinė nemokama praktinė konferencija. Renginyje turėsite galimybę susipažinti su darbuotojų saugos ir aplinkosaugos tendencijomis bei inovacijomis, suprasti saugios darbo kultūros skatinimo įmonėse svarbą, išgirsti ekspertų gerąsias praktikas tvaraus augimo srityje, kūrybiškai ieškoti novatoriškų sprendimų.
 
Kviečiami: Įmonių ir įstaigų vadovai, darbuotojų saugos ir sveikatos, aplinkosaugos, pirkimų, personalo vadovai ar specialistai ir visi, kuriems šios temos svarbios. 
 
Jūsų lauks:
– Ekspertų pranešimai;
– Naujovių pristatymai parodos metu;
– Socialinės dirbtuvės;
– Nemokamos partnerių konsultacijos pertraukų metu;
– Loterija ir prizai renginio pabaigoje;
– Naujos pažintys ir kontaktai;
– Pažymėjimas.
 
Šiais metais konferenciją transliuosime ir tiesiogiai internetu, tačiau kaip visada kviečiame atvykti gyvai, nes tik čia gausite išskirtines galimybes pasikonsultuoti, pamatyti naujoves, susitikti su DSS bendruomene. Dalyvaujantiems gyvai – bus išduodami Pažymėjimai ir saugios dovanėlės.

*Dalyvaujantiems nuotoliu, po renginio išsiųsime el.p. Pažymėjimą, kuriame bus galima įsirašyti savo vardą ir pavardę bei atsispausdinti patiems.

Renginio programa

* Būtina registracija iki 2024 05 20 dienos 17.00 val. Registracijos patvirtinimą, stebintiems Online prisijungimo nuorodą, galutinę programą ir kitą svarbią informaciją atsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu.

**Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir šios nuotraukos gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse. 

Kilus klausimams susisiekti galima su Irma Spudiene tel. +370 652 77772, el.p. irma@dsp.lt  

Jei pasikeitė Jūsų planai ir į renginį negalėsite atvykti, prašome apie tai mus informuoti el. paštu: irma@dsp.lt

 

***Registruodamiesi pateikiate savo asmens duomenis duomenų bendravaldytojams, renginio organizatoriams UAB „DSP Plius“, UAB „Tuvlita“, kurie tvarkys Jūsų pateiktus asmens duomenis registracijos į renginį ir renginio administravimo tikslu (siekdami įvykdyti sutartį dėl dalyvavimo renginyje). Asmens duomenys bus tvarkomi 2 mėn. po renginio pabaigos, vėliau sunaikinami. Kontaktinis duomenų valdytojas – UAB „DSP Plius“, kodas 300636318, adresas Kalvarijų g. 124, Vilnius, el. paštas info@dsp.lt Jūs turite teisę susipažinti su asmens duomenimis, prašyti ištaisyti netikslius, ištrinti neteisėtai tvarkomus duomenis arba apriboti jų tvarkymą, teisę nesutikti su duomenų tvarkymu, kai jis vykdomas teisėto intereso pagrindu, teisę į duomenų perkeliamumą bei teisę paduoti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.