Patarkite

Pradėkite mums tobulėti
Apie mus

UAB "DSP Plius" - jau nuo 2007 metų sėkmingai vykdo veiklą. Yra greitai auganti, inovatyvi, viena iš darbo saugos priemonių (darbo drabužiai, batai, pirštinės, šalmai, gesintuvai ir t.t.) lyderių Lietuvoje.

Esame Verslo žinių pripažinta, nuolat auganti ir darbų saugos rinkoje pirmaujanti įmonė Lietuvoje. Esame vieninteliai itališkų "DIKE" avalynės ir stilingų darbo drabužių, "Tiger Grip", "Franz Mesch", vieninteliai oficialūs ir akredituoti "JSP" atstovai Lietuvoje. Taip pat atstovaujame tokius prekinius ženklus kaip "Giasco", "SARA Workwear", "Feldtmann", "Protekt", "Giblor's, "DIAN", "Guide", "Stedman", "Portwest", "3M", "Delta Plus", "Snickers", "Cofra". Esame išskirtinai lankstūs ir operatyvūs - pas mus rasite prekių iš daugybės skirtingų pasaulio šalių, todėl tikrai išsirinksite. Nuo konkurentų skiriamės savo lojalumu ir maksimaliu atsidavimu klientui - vadybininkai patys lankosi pas klientus, pristato prekes ir apmoko, kaip jomis naudotis, supažindina su karščiausiomis naujienomis.

UAB "DSP Plius" klientui skiriamas maksimalus dėmesys, o lojalūs klientai visuomet vertinami, todėl galime pasidžiaugti plačiu klientų ratu, kuriame gausu žinomų vardų ir kurie drąsiai mus rekomenduoja savo draugams bei verslo partneriams.

Mūsų svarbiausias uždavinys - išsiaiškinti kliento poreikius, darbo aplinkos veiksnius ir padėti jam pasirinkti tinkamiausią produktą, kurį jis dėvės su didžiausiu malonumu. Stilius, komfortas ir saugus darbas šiuolaikinėje darbo aplinkoje - neatsiejami!

Mūsų misija - "Rūpinamės, kad žmonės dėvėtų darbo saugos priemones TINKAMAI!"

Biuro atidarymo šventė:

"DSP Plius" priklauso Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams - didžiausiai verslo ir mokslo bendruomenei Lietuvoje.

  

Jau 8-erius metus nemokamai organizuojame interaktyvius darbų saugos ir aplinkosaugos mokomojo pobūdžio seminarus visoje Lietuvoje.

Šių renginių metu stengiamės įtraukti kiekvieną dalyvį ir išmokyti tiek pasirinkti, tiek dėvėti ir prižiūrėti darbo saugos priemones TINKAMAI. Supažindiname darbų saugos ir aplinkosaugos specialistus su naujausiomis ir moderniausiomis darbo saugos priemonių technologijomis ir naujovėmis bei suteikiame puikią progą jas išbandyti. Taip pat organizuojame ir individualius seminarus didesnėms įmonėms - dėl tokių mokymų organizavimo prašome kreiptis el. paštu info@dspplius.lt

 

 

 

2016 m. organizuotas seminaras Alytuje:

Bendras projektas su mūsų klientais "TYLA", "Biržų duona" ir "KOPA" - modernios darbo saugos priemonės ir jų kuriamas našumas:

Dalyvavimas konkurse "Myliu įmonę" - mūsų kolektyvas visuomet mielai įsitraukia į įvairias pozityvias iniciatyvas: