Patarkite

Agrovizija 2024: Žemės ūkio technologijų ir inovacijų paroda 2024 Lie 1

Agrovizija 2024: Žemės ūkio technologijų ir inovacijų paroda

Kėdainių rajone, Dotnuvos seniūnijos laukuose, vykusi Agrovizija 2024 žemės ūkio technologijų ir inovacijų paroda buvo ne tik informatyvi, bet ir labai įkvepianti. Jau antrą kartą DSP Plius komanda aktyviai dalyvavo parodos veiklose.


Vienas iš svarbiausių momentų buvo mūsų pranešimas „Darbų sauga ir augalų apsauga dera“, kurį skaitė DSP Plius direktorė Irma Spudienė. Pranešime buvo aptartos žemės ūkyje kylančios grėsmės, darbuotojų sveikatos rizikos, nelaimingi atsitikimai, SDL klastočių ir vertimų problemos bei pateikti patarimai, kaip pasirinkti tinkamas asmens apsaugos priemones. Pranešimo pabaigoje pabrėžta: „Darbų sauga ir augalų apsauga dera, kai deramai saugomasi!“ Turėjome ir žemės ūkyje aktualių darbo saugos priemonių parodėlę.


Agrovizija – tai unikali galimybė susipažinti su naujausiomis žemės ūkio technologijomis, išbandyti pažangiausią techniką ir dalyvauti praktiniuose mokymuose. Čia susitinka žemės ūkio profesionalai, pristatantys inovacijas ir sprendimus žemės ūkio srityje. Ypač dėkojame CropLife Lietuva vadovei Zitai Varanavicienei už ilgalaikę bendrystę, kvietimą skaityti pranešimą ir šviesti visuomenę apie darbų saugą. Jos pastangos skatina pokyčius ir inovacijas, padedančias kurti tvaresnę ir atsakingesnę ateitį žemės ūkyje.


Parodos metu taip pat buvo aplankyti draugai ir kolegos iš UAB Agrolitpa Rasita Kliučininkienė. Buvo puiku susitikti su seniai matytais draugais!

Agrovizija 2024 buvo ne tik technologijų ir inovacijų paroda, bet ir puiki proga susitikti su bendraminčiais, draugais bei aptarti naujoves ir bendradarbiavimo galimybes. Ačiū visiems, kurie dalyvavo ir prisidėjo prie šio renginio sėkmės.