Patarkite

Karjera

Pardavimų vadybininkas-(ė)

Darbo pobūdis:

Reguliarus klientų lankymas tiek Vilniuje, tiek priskirtame Lietuvos regione, darbo saugos priemonių pardavimas klientams, naujienų pristatymas, užsakymų derinimas tiek vizitų metu, telefonu ar el. paštu arba biure atvykus klientams. Galimybė dalyvauti viešuose konkursuose. Klientų duomenų bazės (CRM) pildymas, atsiskaitymų valdymas, komercinių pasiūlymų rengimas. Mažiausiai 1 diena per savaitę kelionė į kitą miestą, galima ir daugiau, pagal vadybininko gebėjimus ir norus. Dalyvavimas parodose, prisidėjimas (jeigu yra noras) prie seminarų organizavimo/rengimo klientams.

 • Bendravimas su esamais įmonės klientais.
 • Kontaktų su naujais potencialiais klientais užmezgimas bei palaikymas, regionų plėtra.
 • Galimybė pasirinkti regioną (2-3 regionus) Lietuvoje. Pageidaujamos išvykos pas klientus 20 susitikimų per savaitę – mažiausiai 1 diena per savaitę į kitą miestą, galima 1-2 dienas keliauti po Lietuvą, kitomis dienomis vizitai pas klientus Vilniuje bei/arba darbas biure. Galima dirbti tik Vilniuje, galima dirbti tik su regionais, svarbu rezultatai. Mūsų produktai, tai prekės, o ne paslaugos, susitikimų trukmė būna ir 5 min, ir 30 ar 60 min. Tad padaryti 20 susitikimų per savaitę, nėra sudėtinga. Pardavimų vadybininkas turi būti pas klientus, bendrauti su jais, tik tada jis pasiekia puikių rezultatų.

Reikalavimai 

Noras nuolat tobulinti žinias apie parduodamus produktus, paslaugas, darbuotojų saugos pokyčius bei vadybinius gebėjimus. Energija ir motyvacija dirbti, geri derybų įgūdžiai, tikslingas laiko planavimas, komandiškumas. Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.

 • Atsakingumas.
 • Kompiuterinis raštingumas.
 • Geros lietuvių kalbos žinios.
 • Gebėjimas savarankiškai planuotis veiklą.
 • Vairuotojo pažymėjimas, vairavimo patirtis ne mažiau kaip 2 metai bei noras darbo metu keliauti Lietuvoje.
 • Neturintiems patirties, bet norintiems dirbti pardavimų vadybininkais – Motyvacinis laiškas privalomas.

Privalumai: Patirtis pardavimų srityje (važinėjant pas klientus) ne mažiau kaip 1 metai, CRM (klientų valdymo bazės) pildymo patirtis.

Mes jums siūlome:

Dinamiškas ir aktyvus darbas, galėsite savarankiškai planuotis savo darbo dieną. Gausite klientų ratą, su laiku prašysime praplėsti regionus, kasdien gauname nemažai internetinių užklausų, klientai rekomenduoja mus kitiems, tad nėra taip, kad daromi tik šalti skambučiai. Profesionali vadovų ir kolegų komanda. Atlyginimas bazinis + priedai, be “lubų”. Daugybė vidinių konkursų ir papildomų motyvavimo priemonių. Galimybė lankytis seminaruose pagal Jūsų norus. Sveikatos draudimas. Karjeros galimybės. Galimybė tėvams dirbti su vaikais biure (vaiko kambarys). Galimybė atsivesti augintinį. Automobilis darbo tikslams darbo metu, pasiekus tam tikrus rezultatus (pardavimo planus) ir asmeniškai. Pagalba ir mokymai nuo pirmos dienos, iš visų kolegų pagal jų kompetencijas tiek kiek reikės ir norėsite patys, kad padėtume.

 • Pagalba ir mokymai nuo pirmos dienos, iš visų kolegų pagal jų kompetencijas. Nebūsite paliktas likimo valiai bei gausite nuolat tobulinamą/atnaujinamą vadybininko atmintinę - knygą (popieriniu formatu) su mūsų įmonėje taikoma darbo specifika, kad pagalbai nesant šalia, visada būtų galima rasti visus atsakymus į rūpimus klausimus.
 • Pasiekus tam tikrus ženklesnius apyvartos laiptelius metų eigoje – papildoma motyvuojanti dovana, priklausomai nuo apyvartos dydžio ir sėkmės istorijų. Jų gali būti net ne viena per metus! Laimėjus svarbius konkursus įmonei, atvedus didelį klientą – taip pat įvertinimas.
 • Kas metus išdirbus darbuotojui, nuolatinis, nepertrūkstamas įvertinimas - darbuotojo pasveikinimas su specialiomis mielomis skirtingomis dovanomis ir augančiomis jų vertėmis.
 • Metinės premijos/sveikatos draudimas, kas metus, priklausomai nuo darbo stažo ir pasiektų rezultatų, kylantis.
 • Gimtadienio proga – pusdienis laisvadienio!
 • Pasiekus tam tikrus reikšmingus darbus, pasiūlius ir įgyvendinus realias idėjas – padėkos, apdovanojimai.
 • Kas 5 metus papildomos premijos/skatinimo būdai už lojalumą.
 • Daugybė įdomios socialinės veiklos: akcija "Darom", pagalba skurstantiems, pagalba gyvūnams, "Moterų ralis" ir daugelis kitų renginių. Ateityje planuojami būsimi bėgimo, dviračių maratonai, apmokamos jų išlaidos, startiniai mokesčiai.
 • Metų eigoje daugybė vidinių konkursų vadybininkams, motyvuojančių prisidėti prie jų pačių sėkmės ir didesnių pardavimų bei atlyginimo.
 • Mūsų klientai gauna daugybę nemokamų mokymų, seminarų - tiek bendrų, tiek individualių įmonėse, tad visa tai palengvina gražius santykius su klientais, jų lojalumu, prisideda vadybininkams prie jų pardavimų augimo.
 • Įvairių visuomeninių veiklų, klubų apmokėjimas.
 • Tobulėjimo, karjeros galimybes.
 • Automobilį darbo tikslams darbo metu, pasiekus tam tikrus rezultatus (pardavimo planus) ir asmeniškai.
 • Siūlome atlygį, susidedantį iš pastovios ir kintančios dalies/priedų (pastovi dalis/bazė priklauso nuo patirties ir įdėtų pastangų, bei kas mėnesį būna skirtinga visą laikotarpį, nes priklauso nuo rezultatų, tad gali siekti 800-1000 arba daugiau eurų į rankas, o priedai tiek, kiek konkrečiai vadybininkas įdeda pastangų, svyruoja +- apie 100-1000 ar daugiau eurų į rankas, priedai mokami kas mėnesį). Atlygio „lubų“ nėra.

 

Konfidencialumą garantuojame.

CV siųskite: info@dsp.lt

Atlyginimas

Bazė: nuo 1200 iki +-2000 eur (neatskaičius mokesčių) + priedai, atlygio lubų nėra.

UAB „DSP Plius, įmonės kodas 300636318, adresas Kalvarijų g. 124, Vilnius, tvarkys jūsų asmens duomenis, kuriuos pateikėte savo CV ir motyvaciniame laiške tikslu įvertinti kandidato tinkamumą dirbti pageidaujamą darbą. Kandidatų asmens duomenys bus saugomi iki konkrečios darbuotojo atrankos pabaigos, vėliau sunaikinami. Turite teisę susipažinti su UAB „DSP Plius“ tvarkomais jūsų asmens duomenimis, teisę prašyti ištaisyti netikslius duomenis, ištrinti neteisėtai tvarkomus duomenis arba apriboti jų tvarkymą, teisę nesutikti su duomenų tvarkymu, kai duomenų tvarkymas vykdomas siekiant teisėtų Bendrovės interesų, teisę į duomenų perkeliamumą, taip pat teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.