Patarkite

Karjera

Pardavimų vadybininkas-(ė)

Darbo pobūdis:

Reguliarus klientų lankymas tiek Vilniuje, tiek priskirtame Lietuvos regione, darbo saugos priemonių pardavimas klientams, naujienų pristatymas, užsakymų derinimas tiek vizitų metu, telefonu, el. paštu arba biure atvykus klientams. Galimybė dalyvauti viešuose konkursuose. Klientų duomenų bazės (CRM) pildymas, atsiskaitymų valdymas, komercinių pasiūlymų rengimas. Mažiausiai 1 diena per savaitę kelionė į kitą miestą, galima ir daugiau, pagal vadybininko gebėjimus ir norus. Dalyvavimas parodose, prisidėjimas (jeigu yra noras) prie seminarų organizavimo/rengimo bei pranešimų skaitymo klientams.

 • Bendravimas TIK su esamais įmonės klientais, NAUJŲ KLIENTŲ IEŠKOTI NEREIKĖS, nes jų nuolat atsiranda iš užklausų per Google, internetinę prekybą, po įvairių renginių. Naujų klientų paieška tik pačiam vadybininkui norint augti, plėsti ir turint laisvo laiko.
 • Galimybė pasirinkti regioną (2-3 regionus) Lietuvoje. Pageidaujamos išvykos pas klientus 20 susitikimų per savaitę – mažiausiai 1 diena per savaitę į kitą miestą, galima 1-2 dienas keliauti po Lietuvą, kitomis dienomis vizitai pas klientus Vilniuje bei/arba darbas biure. Galima dirbti tik Vilniuje, galima dirbti tik su regionais, svarbu rezultatai. Mūsų produktai, tai prekės, o ne paslaugos, susitikimų trukmė būna ir 5 min, ir 15, 30 ar 60 min., tad padaryti 20 susitikimų per savaitę nėra sudėtinga. Pardavimų vadybininkas turi būti pas klientus, bendrauti su jais, tik tada jis pasiekia puikių rezultatų.
 • Darbo laikas 8.00-17.00 val., penktadienį 8.00-16.00 val., visos šventinės dienos ir savaitgaliai laisvi, galimybės dirbti vakarais ar Jūsų pageidaujamu laiku nėra, nes klientai dirba taip pat nuo 8.00 iki 17.00 val., atvyksta į biurą arba Jus juos lankote darbo metu, todėl turite būti pasiekiami.

Reikalavimai 

Noras nuolat tobulinti žinias apie parduodamus produktus, paslaugas, darbuotojų saugos pokyčius bei vadybinius gebėjimus. Energija ir motyvacija dirbti, geri derybų įgūdžiai, tikslingas laiko planavimas, komandiškumas. Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.

 • Patirtis pardavimų srityje (planuojantis susitikimus telefonu, važinėjant pas klientus po Lietuvą,) ne mažiau kaip 1 metai.
 • Neturintiems patirties – motyvacinis laiškas būtinas.
 • Atsakingumas.
 • Kompiuterinis raštingumas.
 • Geros lietuvių kalbos žinios.
 • Gebėjimas savarankiškai planuotis veiklą.
 • Vairuotojo pažymėjimas, vairavimo patirtis ne mažiau kaip 2 metai bei noras darbo metu keliauti Lietuvoje.
 • Privalumai:  CRM (klientų valdymo bazės) pildymo patirtis.

Mes jums siūlome:

Dinamiškas ir aktyvus darbas parduodant išskirtines, inovatyvias ir tvarias darbo saugos priemones, kurios reikalingos kiekvienai įmonei, galėsite savarankiškai planuotis savo darbo dieną. Gausite klientų ratą ir Lietuvos regionus pasirinktinai, tik jei bus noras – galėsite plėsti regionus savarankiškai, kasdien gauname nemažai internetinių užklausų, klientai rekomenduoja mus kitiems, tad jau keletą metų mūsų įmonėje, šaltų skambučių nėra. Profesionali vadovų ir kolegų komanda. Atlyginimas bazinis + priedai, be “lubų”. Daugybė vidinių konkursų ir papildomų motyvavimo priemonių. Galimybė lankytis seminaruose pagal Jūsų norus. Sveikatos draudimas. Karjeros galimybės. Galimybė tėvams dirbti su vaikais biure (vaiko kambarys). Galimybė atsivesti augintinį. Automobilis darbo tikslams darbo metu, pasiekus tam tikrus rezultatus (pardavimo planus) ir asmeniškai. Pagalba ir mokymai nuo pirmos dienos, iš visų kolegų pagal jų kompetencijas tiek kiek reikės ir norėsite patys, kad padėtume.

 • Pagalba ir mokymai nuo pirmos dienos, iš visų kolegų pagal jų kompetencijas. Nebūsite paliktas likimo valiai bei gausite nuolat tobulinamą/atnaujinamą vadybininko atmintinę - knygą su mūsų įmonėje taikoma darbo specifika, kad pagalbai nesant šalia, visada būtų galima rasti visus atsakymus į rūpimus klausimus.
 • Esame inovatyvūs, neatsiliekame su naujausiomis technologijomis ir rinkos pokyčiais, tad savo klientams galime pasiūlyti tvarių (iš perdirbtų medžiagų pagamintų) bei suyrančių produktų, kurie šiuo metu yra neatsiejamas dalykas nuo konkurencingumo rinkoje.
 • Pasiekus tam tikrus ženklesnius apyvartos laiptelius metų eigoje – papildoma motyvuojanti dovana, priklausomai nuo apyvartos dydžio ir sėkmės istorijų. Jų gali būti net ne viena per metus! Laimėjus svarbius konkursus įmonei, atvedus didelį klientą – taip pat įvertinimas.
 • Kas metus išdirbus darbuotojui, nuolatinis, nepertrūkstamas įvertinimas - darbuotojo pasveikinimas su specialiomis mielomis, skirtingomis dovanomis ir augančiomis jų vertėmis.
 • Metinės premijos/sveikatos draudimas po vienerių metų darbo, priklausomai nuo darbo stažo ir pasiektų rezultatų.
 • Gimtadienio proga – pusdienis laisvadienio!
 • Lanksti atostogų sistema, galima imti po 1-2 darbo dienas pagal poreikius.
 • Kalėdinis įmonės renginys Sausio mėn., Vasaros išvyka pasirinktinai su/be šeimomis su nakvyne į koncertą/vasaros festivalį ar kitą išskirtinę vietą.
 • Pasiekus tam tikrus reikšmingus darbus, pasiūlius ir įgyvendinus realias idėjas – padėkos, apdovanojimai.
 • Kas 5 metus papildomos premijos/skatinimo būdai už lojalumą, išmokos gimus vaikui, vestuvių ar artimojo netekties metu.
 • Daugybė įdomios socialinės veiklos: akcija „Darom“, pagalba skurstantiems, pagalba gyvūnams, „Moterų ralis“, prisidėjimas organizuojant/dalyvavimas socialinės atsakomybės konferencijose, socialinės dirbtuvės su dienos centrų nariais (žmonės su negalia) ir daugelis kitų prasmingų veiklų.
 • Jau kelerius metus komanda susiburia į „Ėjimas“ organizuojamus 5 km, 10 km ir 25 km žygius. Ateityje planuojami būsimi bėgimo, dviračių maratonai, apmokamos jų išlaidos, startiniai mokesčiai.
 • Metų eigoje daugybė vidinių konkursų vadybininkams, motyvuojančių prisidėti prie jų pačių sėkmės ir didesnių pardavimų bei atlyginimo.
 • Mūsų klientai gauna daugybę nemokamų mokymų, seminarų - tiek bendrų, tiek individualių įmonėse, tad visa tai palengvina gražius santykius su klientais, jų lojalumu, prisideda vadybininkams prie jų pardavimų augimo.
 • Įvairių visuomeninių veiklų, klubų apmokėjimas.
 • Tobulėjimo, kilimo „karjeros laiptais“ galimybes. Skatiname darbuotojų tobulėjimą ir mokymąsi, tad apmokame įvairius profesiniam tobulėjimui skirtus seminarus, konferencijas bei mokymus pasirinktinai (pvz. „Pardavimų formulė“, „Pardavimų profesionalo diena“ ir pan.­)
 • Automobilį darbo tikslams darbo metu, pasiekus tam tikrus rezultatus (pardavimo planus) ir asmeniškai.
 • Siūlome atlygį, susidedantį iš pastovios ir kintančios dalies/priedų (pastovi dalis/bazė priklauso nuo patirties ir įdėtų pastangų bei kas mėnesį būna skirtinga visą laikotarpį, nes priklauso nuo rezultatų, klientus duodame, tad užsidirbti yra paprasta, viskas Jūsų rankose. Tad bazė gali siekti netgi bandomuoju laikotarpiu 800-1000 Eur arba daugiau „į rankas“, po bandomojo laikotarpio ne mažiau kaip 900 arba daugiau, o priedai tiek, kiek konkrečiai vadybininkas įdeda pastangų, svyruoja ± apie 100-500-1000 Eur ar daugiau „į rankas“, priedai mokami kas mėnesį). Atlygio „lubų“ nėra.

Galime priimti ir žmogų su negalia, jeigu tai netrukdytų atlikti vadybininko darbo funkcijas (automobilio vairavimas, prekių pavyzdžių nešimas į 2 aukštą, pilnas darbo laikas ir pan.).

Atlyginimas

Bazė: bandomuoju laikotarpiu nuo 1200 (neatskaičius mokesčių) + priedai priklausomai nuo rezultatų bei patirties, atlygis derinamas su kiekvienu kandidatu individualiai po atliktų užduočių darbo pokalbio metu, po bandomojo nuo 1350 iki ± 2000 Eur (neatskaičius mokesčių) + priedai 100-500-1000 eurų ar daugiau, atlygio lubų nėra.

Konfidencialumą garantuojame.

CV siųskite: personalas@dsp.lt

UAB „DSP Plius, įmonės kodas 300636318, adresas Kalvarijų g. 124, Vilnius, tvarkys jūsų asmens duomenis, kuriuos pateikėte savo CV ir motyvaciniame laiške tikslu įvertinti kandidato tinkamumą dirbti pageidaujamą darbą. Kandidatų asmens duomenys bus saugomi iki konkrečios darbuotojo atrankos pabaigos, vėliau sunaikinami. Turite teisę susipažinti su UAB „DSP Plius“ tvarkomais jūsų asmens duomenimis, teisę prašyti ištaisyti netikslius duomenis, ištrinti neteisėtai tvarkomus duomenis arba apriboti jų tvarkymą, teisę nesutikti su duomenų tvarkymu, kai duomenų tvarkymas vykdomas siekiant teisėtų Bendrovės interesų, teisę į duomenų perkeliamumą, taip pat teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.