Patarkite

Legendų muzikos festivalis 2024 2024 Lie 2

Legendų muzikos festivalis 2024

Jau trečius metus iš eilės Kilučių pusiasalyje, Biržuose, vyksta Legendų Muzikos Festivalis. Pagrindiniai organizatoriai, Kęstutis Isakas iš „Biržiečių žodis“ ir Andrius Kurganovas iš „Biržų duona“, kasmet sukviečia talentingus muzikantus ir žvaigždes iš viso pasaulio. Šiemet, birželio 15 dieną, festivalyje dalyvavo tokie atlikėjai kaip Suzi Quatro, Bonnie Tyler, Samantha Fox, Nik Kershaw ir grupė Nazareth.

Prie festivalio nuolat prisideda ir „DSP Plius“ - Darbo saugos priemonės. Įmonės vadovė Irma Januševičiūtė - Spudienė, kilusi iš Biržų, mielai palaiko gimtąjį miestą ir aktyvių žmonių iniciatyvas. Jau trečius metus „DSP Plius“ komanda, klientai ir draugai susitinka Biržuose ir praleidžia linksmai savaitgalį. Be muzikos klausymosi, jie aplanko gražiausias vietoves, tokias kaip Astravo dvaras, Širvėnos ežeras, Širvėnos tiltas, Kirkilų ežerėliai bei apžvalgos bokštas ir Biržų Arbatinė. Taip pat mėgaujasi maisto degustacijomis „Rinkuškiai-Restoranas Alaus kelias“ ir „Butenas Hotel“ restoranuose.

Dėkojame organizatoriams ir savanoriams už jų didžiulį indėlį ir nepriekaištingą organizaciją. Jūsų pastangos padeda šiam renginiui kasmet tapti realybe ir suteikia mums galimybę mėgautis nepamirštamais koncertais bei puikia atmosfera. Dėka jūsų, Biržai tampa traukos centru tiek Lietuvos, tiek Latvijos gyventojams ir sulaukia didžiulio turistų kiekio bei tarptautinio dėmesio.

Taip pat norime pasidžiaugti, kad „DSP Plius“ komanda kasmet džiaugiasi galimybe prisidėti prie šio renginio sėkmės, stiprinti ryšius su Biržų bendruomene ir teigiamai prisidėti prie miesto įvaizdžio. Laukiame kitų metų festivalio ir naujų įspūdžių!