Patarkite

Pradėkite mums tobulėti
Kam reikalingas socialinis verslas 2021 Bir 21

Kam reikalingas socialinis verslas

Tendencijos rodo, kad verslas pradeda sėkmingai plėtoti bendruomenės platformas, todėl vis daugiau įmonių pradeda investuoti į bendruomenės strategijos kūrimą. Laidoje „Alfa taškas“ verslininkai, ekspertai ir nevyriausybinių organizacijų (NVO) atstovai aptarė, kaip atrasti bendrą naudą tiek įmonėms, tiek bendruomenėms, nuo ko pradėti kurti verslo bendruomenės strategiją, kokią įtaką bei naudą atsižvelgimas į bendruomenių interesus suteikia smulkioms, vidutinėms ir didelėms įmonėms.

Nacionalinės NVO koalicijos direktorė Gaja Šavelė laidoje sakė, kad svarbiausia yra apsibrėžti, kas yra socialinis verslas. „Socialinis verslas – tokia įmonė, organizacija, kurios misija yra nesiekti pelno, bet spręsti įvairias visuomenės problemas: žmonių įdarbinimo problemas, būtent pažeidžiamiausių grupių, įvairias sveikatos, ugdymo, mokymo“, – sąvoką pristatė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narė Irma Spudienė. 

„Įmonės įsivaizduoja, kad socialinė atsakomybė – tai dalykas, kuris kainuoja. Mes norime pasakyti verslams ir skleidžiame tokią žinią, kad dažnai socialinė atsakomybė gali ir nieko nekainuoti, nes tiems žmonėms, kuriems labiausiai reikia pagalbos, toms pažeidžiamoms grupėms nebūtinai reikia pinigų. Jiems reikia darbo, prasmingo užimtumo...“ – sakė Valakupių reabilitacijos centro atstovė Natalija Markovskaja.

Plačiau apie tai – laidoje „Alfa taškas“.

https://www.alfa.lt/verslas/verslo-naujienos/alfa-taskas-kam-reikalingas-socialinis-verslas