Patarkite

Pradėkite mums tobulėti
Apsauginės ausinės

Apsauginės ausinės

55,66 €kaina su PVM
46,00 €kaina be PVM
vnt.

Pristatymas: 1 - 3 d.d.

3M Peltor X5 apsauginės ausinės - tai neprilygstamas triukšmo slopinimas, kai nebereikia dvigubos apsaugos: apsauginių ausinių su ausų kištukais!

Novatoriška technologija, padėjusi pasiekti išskirtinai aukštą kokybę! Ši technologija yra taikoma ne tik modeliui su galvos lankeliu, bet ir apsauginėms ausinėms su tvirtinimu prie šalmo.

Unikalus triukšmo slopinimas (SNR =  37dB) - tai optimalių kombinacijų rezultatas: kaušeliai, pasižymintys specialiai sukurta putų technologija, ir sandarinimo žiedai kartu su tarpiklio ir kaušelio dizainu. Nepaisant didesnių kaušelių, produktas išlieka gana lengvas (svoris = apie 350g), puikiai subalansuotas ir patogus dėvėti. Paprasta spalvinė koduotė: juoda spalva nurodo produktus, kurie apsaugo nuo itin aukšto lygio triukšmo. Integruotas dizainas - didesnis tvirtumas! Elektriškai izoliuotas, itin lengvai reguliuojamas dvigubas galvos lankelis, kuris užtikrina gerą prigludimą ir balansą. Ausinės suderinamos su 3M apsauginiais akiniai ir respiratoriais.

3M Peltor X5 apsauginės ausinės skirtos apsaugai itin triukšmingoje aplinkoje, kur dažnai reikia dvigubos apsaugos, pavyzdžiui, kalnakasyba, karjerų eksploatavimas, popieriaus pramonė ir pan.
Galimi keli ausinių variantai: ausinės su lankeliu (Peltor X5A); tvirtinamos prie šalmo (Peltor X5P3E) . Gamintojas 3M. Sandėliuojame. 

Dėl tikslių prekių kiekių ir dydžių, esančių sandėlyje, prašome teirautis įmonės vadybininko arba bendruoju telefonu +370 652 97727

Atsisiųsti PDF
Pristatymas 1 - 3 d.d.

Panašios prekės

 • Apsauginės ausinės prie šalmo Optime I

  30,25 € kaina su PVM
  25,00 € kaina be PVM
 • Apsauginės ausinės sulankstomos Optime I

  27,83 € kaina su PVM
  23,00 € kaina be PVM
 • Ausinės OSB

  8,47 € kaina su PVM
  7,00 € kaina be PVM

Peržiūrėta

 • Apsauginės ausinės 3M Peltor X5A

  55,66 € kaina su PVM
  46,00 € kaina be PVM