Patarkite
Ausų kamšteliai

Ausų kamšteliai

0,36 €kaina su PVM
0,30 €kaina be PVM
vnt.

Pristatymas: 2 - 3 sav.

Vienkartiniai ausų kamšteliai, atsparūs kibirkštims ir drėgmei. Pagaminti iš minkštos PVC putos kuri leidžia optimaliai užpildyti ausies kanalą ir prisitaikyti prie jo formų, taip pat suteikia puikią klausos apsaugą ir patogumą visą dieną. Taip pat ši medžiaga išsiskiria tuo, kad nesugeria į save drėgmės ir neleidžia ausų kamšteliui plėstis - kai kurie kamšteliai darbo dienos metu į save gali sugerti dvigubai daugiau drėgmės, nei patys užima vietos, o tai gali sukelti galvos skausmą. Su šiais kamšteliais būsite užtikrinti, kad taip nenutiks ir dirbsite jausdami maksimalų komfortą. Garso sulaikymas (SNR): 28dB. Atsparūs drėgmei, nepagauna kibirščių, todėl puikiai tinka naudoti dirbant suvirinimo darbus. Spalva: geltona. Pakuotėje: 250 porų. Esant poreikiui, dėl patogumo galima papildomai įsigyti ausų kamštelių dispenserį ar kolbą. Gamintojas: 3M. Tik pagal užsakymą. 

Įdomu: E-A-R™ Classic™ buvo pirmieji ausų kamšteliai pasaulyje, pagaminti iš putos ir vis dar yra vieni populiariausių ausų kamštelių rinkoje. 

Dėl tikslių prekių kiekių ir dydžių, esančių sandėlyje, prašome teirautis įmonės vadybininko arba bendruoju telefonu +370 652 97727

Atsisiųsti PDF
Medžiaga Polimerinės putos
Pristatymas 2 - 3 sav.

Panašios prekės

 • Ausų kamšteliai Ear-Band

  5,69 € kaina su PVM
  4,70 € kaina be PVM
 • Ausų kamšteliai Ultrafit

  3,03 € kaina su PVM
  2,50 € kaina be PVM
 • Ausų kamšteliai su lankeliu SOUNDSTOPPER (AEE090-070-21X)

  6,05 € kaina su PVM
  5,00 € kaina be PVM
 • Vienkartiniai ausų kamšteliai su kartoniniu dispenseriu OSZ (200)

  0,22 € kaina su PVM
  0,18 € kaina be PVM

Peržiūrėta

 • Ausų kamšteliai E-A-R™ Classic™

  0,36 € kaina su PVM
  0,30 € kaina be PVM