Patarkite
Apsauginės ausinės prie šalmo

Apsauginės ausinės prie šalmo

68,97 €kaina su PVM
57,00 €kaina be PVM
vnt.

Pristatymas: 1 - 3 d.d.

Naujas dizaino, komforto ir apsaugos standartas bei inovatyvios triukšmo slopinimo technologijos!
Istoriškai aukšto lygio triukšmą slopinančios ausinės asocijuojasi su dideliais ir nepatogiais kaušeliais... Nuo šiol tai nebetiesa! PeltorTM X4 apsauginių ausinių modelis gali nuslopinti triukšmą iki 25dB, išlaikant aptakų, siauro profilio estetiškai malonų dizainą. Peltor X4 ausinių ypatybės: didelio triukšmo slopinimas- SNR = 25dB; speciali spalvinė koduotė lengvesniam pasirinkimui; itin siauri ir lengvi kaušeliai yra puikiai suderinami su kitomis 3M asmeninėmis apsaugos priemonėmis; Fluorescencinė geltonai žalia spalva užtikrina gerą matomumą, kai dirbama lauke - tokiu būdu dar labiau užtikrinamas saugumas. Naujos specialiai sukurtos garsą slopinančios pagalėlės ir inovatyvi puta, esanti sandarinimo žieduose, suteikia puikią akustinę apsaugą, ypač nuo dominuojančių žemų dažnių garsų. Itin lengvos ausinės (svoris = apie 234g), todėl dėvintysis nejaučia nuovargio, dirbdamas su ausinėmis visą darbo dieną. Integruotas dizainas - didesnis tvirtumas! Elektriškai izoliuotas, itin lengvai reguliuojamas dvigubas galvos lankelis, kuris užtikrina gerą prigludimą ir balansą. Ausinės suderinamos su 3M apsauginiais akiniai ir respiratoriais.
3M Peltor X4 apsauginės ausinės skirtos apsaugai nuo aukšto lygio triukšmo įvairiose pramonės šakose.
Galimi keli ausinių variantai: ausinės su lankeliu (Peltor X4A) ; tvirtinamos prie šalmo (Peltor X4P3E). Gamintojas 3M. Tik pagal užsakymą. 

Dėl tikslių prekių kiekių ir dydžių, esančių sandėlyje, prašome teirautis įmonės vadybininko arba bendruoju telefonu +370 652 97727

Atsisiųsti PDF
Pristatymas 1 - 3 d.d.

Panašios prekės

 • Apsauginės ausinės sulankstomos Optime II S

  53,24 € kaina su PVM
  44,00 € kaina be PVM
 • Apsauginės ausinės 3M Peltor X1A

  41,14 € kaina su PVM
  34,00 € kaina be PVM
 • Apsauginės ausinės 3M Peltor X2A

  52,03 € kaina su PVM
  43,00 € kaina be PVM

Peržiūrėta

 • Apsauginės ausinės prie šalmo 3M Peltor X4P3E

  68,97 € kaina su PVM
  57,00 € kaina be PVM